- TRUST

Цена
€8 99 / 17 58 лв
с ДДС
В Наличност
С ергономичен дизайн и четири различни настройки на скоростта й, удобната мишка Trust Voca съчетава лекота на използване с отличната си функционалност.
Благодарение на простата си инсталация тип plug-and-play, мишката ще бъде готова да работи веднага след като я свържете.Мишката има четири DPI настройки, вариращи от 800 до 2400.С бързо натискане на бутон, тя ще регулира скоростта на движението си, за да отговаря на вашите лични предпочитания.От бързо към точно: мишката ще може да се справи с всяко предизвикателство, което поставите на пътя й.Ергономичната форма на Trust Voca я прави удобна за използване, дори след часове употреба.Тя ви гарантира, че ще се насладите на оптимален комфорт и удобство.Можете да започнете да използвате мишката веднага след я получите.Единственото, което трябва да направите е да свържете USB конектора й и тя вече ще бъде готова за употреба.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable, 1.6 m. |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Резолюция, dpi | 800, 1200 , 1600, 2400 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | - |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 69 x 115 x 36 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 80 g |
| Други | For PC/Laptop; Comfortable shape for a relaxed grip; Right-handed use; Controls: Backward, dpi, forward, left, mid, right; Non-reflective flat surface |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 2400 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | Не |
| Програмируеми бутони | Не |
| Подсветка | Не |
| Подсветка | Не |
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Mice |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Тегло | 0.14кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 1200 |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Честота на отчитане (Hz) | 125 |
| Тегло (g) | 100 |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | 12 |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Да |
| Тегло | 0.14кг |
TRUST Voca Comfort Mouse – Ергономичен дизайн за цялодневен комфорт
Работете без усилие с TRUST Voca Comfort Mouse, проектирана да намали напрежението при продължителна работа. Вертикалната ѝ форма поддържа ръката в естествена позиция, идеална за дома или офиса.
Ключови Предимства
- Ергономичен вертикален дизайн – Намалява напрежението в китката, като държи ръката в естествена позиция.
- Оптичен сензор – Плавно и прецизно проследяване върху повечето повърхности.
- Кабелна USB връзка – Просто включване и работа, без нужда от батерии.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| Брой бутони | 6 |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Тегло | 100 g |
| Вертикална / Ергономична | Да |
Какво има в кутията
- TRUST Voca Comfort Mouse
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
















